"mixib" ile kelimelerin büyülü dünyasında etkileyici cümleler kurun. Farklı kelimeler ile farklı cümleler, farklı cümleler ile farklı bakış açıları kazanın.

"mixib" Nedir?

"mixib" kelimelerin anlam yakınlıklarına göre size başka kelime veya kelime zincirleri sunan online bir uygulamadır.

"mixib" genel olarak yurtdışında kullanılan "Article Spinner" uygulamaları baz alınarak oluşturulmuştur. Uygulamanın sadece SEO ve Webmasterlar tarafından kullanılmasının diğer kullanım alanlarına haksızlık olduğu düşünülerek daha çok kullanım alanına hitap edecek şekilde yeniden düzenlenmiştir.

"mixib"in online bir kelime hazinesine sahip olması, kullanıcıların tavsiyeleri ve "mixib" çalışanları tarafından devamlı geliştirilmesi sonucu Türk Dili'ne katkıları yanında, Türkçe olarak bu hizmeti veren en nitelikli uygulama olma özelliğinede sahiptir.

"mixib" belirli kısıtlar dahilinde ücretsiz kullanıma açıktır. "mixib"den profesyonel olarak faydalanmak isteyenler kelime bazlı olarak hazırlanmış uygun fiyatlı paketler ile "mixib"i kullanabilirler.

Kimler, Neden "mixib" Kullanmalı?

Kimler, Neden mixib Kullanmalı

Webmasterlar

Gelişen ve değişen web dünyasında içeriklerin gücü arama motorlarının önemi arttı. İçerikleri güçlü olan web siteleri arama motorlarında üst sıralara çıkarak, rakipleri karşısında büyük artılara sahip oldular. Aynı zamanda yapılan SEO çalışmalarında farklı makaleler ve içerikler yaratma gerekliliği karşısında kelimeleri kullanmanın önemi artmıştır. Bu nedenle web sitesi sahiplerinin ve webmasterların en büyük yardımcılarından biridir mixib.

Yazar ve Şairler

Kelimelerden bahsedilen bir yerde elbette yapıtlarına farklı kelimeler ile bakmak isteyecek yazar ve şairlerden bahsetmeden geçemeyiz. Kitaplarında ve makalelerinde zengin bir kelime birikimini kullanmak, Yazar ve Şairlerin yapıtlarına farklı bakış açılarıyla bakabilmelerini ve belkide kitaplarına yeni sayfalar, şiirlerine yeni mısralar eklemelerini sağlayacaktır. Bilişim dünyasının edebi hayata katkılarının sadece ofis uygulamaları olmadığının kanıtıdır mixib.

Farklı Bakış Açıları İsteyenler

Hayatımızda seçeceğimiz kelimelerin önemini kavramış olan herkes, bir mektubu, bir dilekçeyi veya bir e-postayı yazarken kelimelerini özenle seçer. Kelimelerine özen gösteren herkes için gerekli bir araçtır mixib.

Editörler

Gazete, dergi ve sosyal medya editörleri yaptıkları işin ciddiyeti gereği seçtikleri kelimeleri özenle seçerler. Bir haber ajansından gelen haberi aynen yayınlamak istemeyen editörler haberlerini ve yazılarını farklı kelimeler süsleyerek farklılık yaratmak isteyeceklerdir. Dizgi sorunu yaşadıkları yazılarda, farklı kelimeler ile sorunlarını halledebileceklerdir. Bu bakımdan editörlerin başucu uygulamalarındandır mixib.